Welcome visitor you can log in or create an account

BLACK CLASSIC | E2604-1 (R.20-25)

Producent: Emel

Cena brutto: 179,00 zł
Cena podstawowa: 179,00 zł
Kwota rabatu:

Zadaj pytanie o produkt: info@alittleglamour.eu

O OBUWIU… WYJĄTKOWE DETALE
Opracowane do nauki chodzenia z miłości do dzieci, aby zadbać o prawidłowy rozwój dziecięcych stóp. Marka: Emel
Posiada status obuwia profilaktycznego. Pomagają w  leczeniu i rehabilitacji zniekształceń wzrostowych oraz nabytych. Materiał zewnętrzny: skóra naturalna roślinnie garbowana, pochłania wilgoć i pozwala stopie oddychać. Z łatwością dopasowuje się do kształtu stopy. Nie zawiera toksycznych ani chemicznych substancji.
Produkowane ręcznie w polskiej manufakturze — prawdziwe rękodzieło. Wnętrze: skóra naturalna, miękka i elastyczna.
Wykonane tak doskonale, że posiadają wieczystą gwarancję! Konstrukcja: nie zawierają plastikowych usztywniaczy. Pracochłonne cholewki szyte są na maszynach jednoigłowych, aby stworzyć produkt idealny.
Design obuwia zdobył uznanie na rynku mody dziecięcej m. in. w  Mediolanie, Paryżu i Nowym Jorku. Podeszwa: wykonana z kauczuku termoplastycznego. Zapewnia termoizolację obuwia i pełni funkcję antypoślizgową. Zaprojektowana i wykonana w samym sercu firmy Emel.
Polecane przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Wkładki skórzane dopasowujące się do kształtu stopy. Zapewniają stopom idealne podparcie oraz komfort przez cały dzień.
Testowane i kontrolowane przez Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie. Każde dziecko jest wyjątkowe, tak jak buty firmy Emel!
Buty zdobyły wiele certyfikatów i nagród, w tym Znak Zdrowej Stopy. Wszystkie modele łączą styl i precyzję wykonania.

tabela 0620 20 25

Our website is protected by DMC Firewall!