Welcome visitor you can log in or create an account

SECRET BUTY DZIECIĘCE | R.25-30 GLAMOURKI BY A LITTLE GLAMOUR

Producent: A Little Glamour

Cena brutto: 265,00 zł
Cena podstawowa: 265,00 zł
Kwota rabatu:

Zadaj pytanie o produkt: info@alittleglamour.eu

CHILDRENSHOES, MANUFAKTURASHOES, NEWBRAND, GLAMSTYLE, OBUWIE DZIECIĘCE

Nasz sklep internetowy A Little Glamour oferuje - skórzane buty damskie oraz dziecięce.
Glamstyle to kolekcja, którą przedstawiamy w sklepie online jako elegancką i stylową propozycję na miarę Madam GLAMOUR.
MANUFAKTURA A Little Glamour WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA TRAKTUJE INDYWIDUALNIE - CZAS REALIZACJI RĘKODZIEŁA WYNOSI ZAZWYCZAJ OD 3-8 DNI... PRECYZJA WYKONANIA TO NASZ PRIORYTET, ZATEM DZIĘKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ.

SECRET JAZZÓWKI - BUTY DZIECIĘCE 

A Little Glamour by Eliza Flis - projektant, konstruktor, twórca marki i linii obuwia Glamourki. Znak rozpoznawczy oryginalności to słodkie serduszko podkreślające więź jaka łączy mamę i dziecko - to prestiżowe obuwie dla kobiet i dzieci, łączące urok nieprzemijającej klasyki z aktualnymi trendami. To właśnie ciekawe zestawienie szczegółów i lokalna polska produkcja stanowią największe atuty brandu. Jest to połączenie praktycznych rozwiązań, fantazji oraz krzykliwej włoskiej mody z zadziornym miejskim stylem.

Założeniem marki są niepowtarzalne zestawienia, indywidualność wykonania z wiodącą ideą tworzenia najwyższej jakości produktów z metką "Made in Poland".

Buty damskie i dziecięce A Little Glamour wzniosą Twoją pewność siebie, otulą dziecięce stopy i dodadzą stylu Glamour Twojej codzienności.

Zaprojektowane dla osób pewnych siebie, mających własny styl i potrafiących bawić się modą. Każda kolekcja to inna historia...jednak utrzymana w stylu klasycznym w prostej formie, dającej wolność kompozycji. Zaprojektowane dla wygody Twoich stóp!

Wykonane z licowej jasnoróżowej naturalnej skóry oraz włoskiego materiału z połyskującym brokatem. Wykończone naturalną podszewką oraz wyściółką z logo manufaktury.

Dlugość wyściółki:

NISKIE JAZZÓWKI DZIECIĘCE

GLAMSTYLE to prestiżowe obuwie dla i dzieci, łączące urok nieprzemijającej klasyki z aktualnymi trendami. To właśnie ciekawe zestawienie szczegółów i lokalna produkcja stanowią największe atuty brandu.

GlamStyle to produkt firmy A Little Glamour z wiodącą ideą tworzenia najwyższej jakości produktów z metką "Made in Poland".

Tworzymy buty dla osób pewnych siebie, mających własny styl i potrafiących bawić się modą. Każda kolekcja to inna historia...jednak utrzymana w stylu klasycznym w prostej formie, dającej wolność kompozycji. Zaprojektowane dla wygody Twoich stóp!

Wykonane z licowej naturalnej czarnej skóry i włoskiego materiału. Wykończone naturalną podszewką oraz wyściółką z logo manufaktury.

Dlugość wyściółki:

20 - 13,0 cm

21 - 13,6 cm

22 - 14,3 cm

23 - 15,0 cm

24 - 15,7 cm

25 - 16,4 cm

26 - 17,2 cm

27 - 17,8 cm

28 - 18,4 cm

29 - 19,1 cm

30 - 19,7 cm

31 - 20,3 cm

32 - 21,2 cm

33 - 21,8 cm

34 - 22,4 cm

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd