Welcome visitor you can log in or create an account

O nas

Czy pozwalasz sobie czasami na odrobinę luksusu? Nasza manufaktura kieruje się ideą, że każdy zasługuje na to, aby od czasu do czasu podarować sobie coś glamour. U nas znajdziesz obuwie dla dzieci, które jest niepowtarzalne — nie tylko dlatego, że jest produkowane ręcznie. Bogaty wybór i unikalny design to coś, co nas wyróżnia w świecie masowej produkcji.

  • - jesteś mamą świadomą i nowoczesną,
  • - śledzisz trendy, ale pozostajesz w zgodzie z własnym stylem,
  • - uwielbiasz eksperymentować, bawisz się modą i kolorami,
  • - ubierasz się oryginalnie, ale z klasą,
  • - lubisz ciekawe, wyszukane buty, ale potrzebujesz również prostych, klasycznych wzorów,
  • - cenisz jakość, doceniasz kreatywność i rękodzieło...
  • ... to nasz sklep z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dla Was, Wyjątkowych Mam, stworzyłyśmy sklep z butami nowoczesnymi, stylowymi i z klasą, które uwodzą wzornictwem, kolorystyką, detalem oraz jakością. Jak pewnie wiesz, w wyrażaniu siebie niezastąpione są dodatki — to one pozwalają nadać ubiorowi styl. Tworząc nasze produkty, pamiętamy o tym. A Ty tworząc wizerunek Twojego dziecka, uczysz je wyczucia tego stylu i estetyki.

    Zobacz, co mamy Ci do zaoferowania. Zapraszamy.

Lubimy gdy nasze ubrania nosi się z nonszalancją i luzem. Mówimy o sobie, że projektujemy "grzeczne sukienki dla anarchistek". Na co dzień jest tyle ograniczeń, zakazów i norm, których trzeba przestrzegać. Po co fundować sobie kolejne, w tak osobistej kwestii jak ubranie…

Nasza propozycja to klasyka z delikatnym „zadziorem”- minimalistyczne formy, łączenie materiałów, detali i ich wykorzystanie inaczej, niż ogólnie przyjęto. To daje większe możliwości i sprawia, że strój staje się bardziej indywidualny.

Tworzymy z pasją, od projektu do ostatecznej wersji produktu. Każdy detal jest wykonany przez nas od podstaw i często wykańczany ręcznie. Proponowane przez nas ubrania mają dobrze przemyślaną konstrukcję co w połączeniu z naturalnymi materiałami i precyzyjnym wykonaniem, daje gwarancję dobrej jakości

Dbamy nie tylko o jakość i wygląd produktu. Tworzymy ze świadomością, że nasze zdrowie oraz samopoczucie zależy od tego co nosimy, jemy, czym się otaczamy… Dlatego w kolekcjach wykorzystujemy materie przyjazne środowisku len, konopie, jedwab, ekologiczną bawełnę, wełnę.

Wzory z naszych kolekcji seryjnych szyjemy również na miarę. Realizujemy też projekty na indywidualne zamówienia : stroje wieczorowe, suknie ślubne, stroje na scenę itp.

 

 

 

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd